התאמת צבעים לבית באמצעות טקסטיל

בשנים האחרונות ניכר כי יותר ויותר ישרלאים בוחרים לעצב את ביתם בלבן. בין אם מדובר בטעם אישי, סימן היכר של מודרניות וטוב טעם, או חשש משלל צבעי הקשת – ככל הנראה אין תחליף לצבעוניות ביתית חמימה אשר מאירה את הבית ואת הנפש. איך תבחרו טקסטיל לבית ותתאימו צבעים לחלל? – מיד נספר לכם.

 

צאו מהקיבעון

ישראל היא מדינה חמה שברב ימיה התברכה בשמש חמימה. מצב זה יצר אצל הרבה מאוד אנשים מצב של קיבעון מחשבתי שלפיו יש צורך ליצור חללים באווירה קרירה יותר ולכן הם פונים באופן אינטואיטיבי לצבע הלבן ולמשפחת הגוונים הקרובה אליו. חשוב להדגיש כי אפשר להשיג אווירה קרירה בבית במגוון דרכים אחרות, ביניהן – מזגן. בקיצור, הגיע הזמן לנפץ את המיתוס, להתגבר על הפחד מצבעוניות ולהפנים כי בחירה נכונה של טקסטיל לבית בשלל צבעים היא על-זמנית ויכולה לשדרג את מראה ביתכם באופן משמעותי.

 

חישבו בצורה הרמונית

 

כאשר בוחרים טקסטיל לבית יש לחשוב באופן הוליסטי על בחירת הפריטים כמכולל. כלומר, אין לחשוב רק על צבע אחד אלא על יחסים של כמה צבעים שונים אשר יעניקו תחושה הרמונית אך עם זאת לא מגבילה. את הצבע הבולט ביותר הדגישו מספר פעמים בחלל, אך עיטפו אותו בצבעים נוספים ובגוונים המתאימים לו אשר ישברו את המונוכרומטיות. חשוב להדגיש כי אין צורך שכל הצבעים ישתייכו לאותו גוון או אותה משפחת צבעים.

 

חישבו בצורה אינטגרלית

 

כאשר בוחרים טקסטיל לבית ושלל אביזרים משלימים עלינו לתפוס אותם כאלמנטים אשר קובעים את האווירה ונותנים את הטון בבית. מכאן יש חשיבות לבחור טקסטיל לבית אשר יהיה אינטגרלי וישתלב היטב במראה הכללי. לאחר שבחרתם גוון בסיסי בחלל ואת הגוונים המקיפים אותו תוכלו לבחור אלמנטים צבעוניים נוספים. בחירת וילונות לסלון בעלי הדפס על רקע ניטרלי, שטיח צבעוני מיוחד המשדרג את הריצפה החלקה או מכוון כריות נוי צבעוניות על רקע הספה שלכם – כל אלו יעשו עבודה מדהימה בהלבשת הבית ויעניקו את הטאץ’ האישי, החמים והמזמין לביתכם.

2017-09-28T14:35:55+00:00