כריות נוי מעוצבות לחדרי ילדים

 

בעולם השפע של ימינו לא מספיק רק עיצוב מקורי ומתוחכם, אלא על המוצרים להיות נוחים ובטוחים לשימוש. על שתי הדרישות האלה עונות כריות נוי מעוצבות לחדרי ילדים, שהפכו לפריט חובה בכל חדר שינה המיועדים לקטנטנים. כריות נוי נועדו, מלבד הנוחות שהן מספקות,גם לסגנן את מראה החלל, לשעשע את העין ולהפוך את החלל למקום שנעים יותר לשהות בו. חשוב לזכור כי ילדים, מהיותם כאלה, אוהבים להעשיר את סביבתם האישית שלהם ונמשכים בעיקר לפריטים עיצוביים המשדרים מתיקות,צבעוניות ואף קשורים אולי לעולם הדימויים שלהם.כריות נוי מעוצבות לחדרי ילדים מעוצבות במטרה לענות על כל הדרישות האלו ומציעות מגוון אפשרויות בלתי מוגבל שנותן טאץ’ קליל ומעניין. אך לפני שתמהרו להשקיע,הבאנו לפניכם כמה טיפים לבחירת כריות נוי מעוצבות לחדרי הילדים שלכם:

עיצוב על זמני

מעבר לבחירת כריות אשר יתאימו לחדר הילדים מבחינת גודלן וצבען, חשוב לבחור כריות נוי שיעמדו גם במבחן הזמן ויתאימו לילדים בטווח גילאים רחב על מנת שהשקעתכם תהיה משתלמת כלכלית. מבחינה זו, כריות המכילות דמויות מסוימות או קישוטים מסוימים שילדכם אוהבים אולי יתנו מענה רגעי שילדכם יאהב, אך סביר להניח שכמה שנים מהיום מענה זה לא יהיה רלוונטי. השתלדו לבחור כריות בעיצוב קלאסי אך מעניין מספיק אשר יקל גם על המשך הדרך, גם במידה ועיצוב החדר ישתנה.

איכות

קנו כריות באיכות טובה. ילדים אוהבים לבדוק ולבחון את כל מה שחדש בסביבתם, ואתם לא רוצים כריות שהסיבים שלהם לא מספיק חזקים או שיתבלו במהרה עקב שימוש רב או לקוי. כריות נוי מעוצבות לחדרי ילדים צריכות להחזיק מעמד גם לטווח הרחוק ועל כן יש לקחת בחשבון את איכותן ביחד למחיר, לגודל, לגימור,לצורה ולמראה הכללי על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

בטיחות

ילדים הם אנרגטיים ולעיתים לא מודעים לסכנות שבסביבתם. חשוב שהכריות יתנו מענה בטיחותי מעבר לפן הדקורטיבי שהן ממלאות. הניחו את הכריות במקומות אטרקטיביים שימנעו נפילות כואבות או היתקלות בפינות חדות לדוגמא.כרית טובה תוכל לרכך את הנפילה בעת הצורך.

צבעים

כריות נוי מעוצבות לחדרי ילדים הן הזדמנות מצוינת לשחק עם צבעים ולהיות יצירתיים.כמעט לכל ילד יש העדפה לגוונים וצבעים מסוימים,לכן בעוד הקירות והרהיטים הם ניטרלים בדרך כלל,הכריות יכולות לזרוק צבעים חמים ומיוחדים לחלל ולרענן את האווירה

2017-09-28T14:17:07+00:00